Úvod > Kariéra > Volná pracovní místa

Volná pracovní místa

Měď Povrly a.s. vypisuje výběrové řízení na volnou pracovní pozici

Výrobní závod Měď Povrly a.s. je tradičním dodavatelem válcovaných a lisovaných produktů z mědi a mosazi, které nacházejí své uplatnění na 25 trzích celého světa. Ve firmě se snoubí tradice, která pramení z více než 100leté historie firmy, s aplikováním nových moderních přístupů a zaváděním inovací. Za úspěchem firmy stojí 220 zaměstnanců, kteří jsou hnací silou a na jejichž zkušenosti a profesionalitu je firma hrdá. Měď Povrly je součástí silného průmyslového holdingu MTX Group a.s.

Hledáme do týmu někoho, kdo si poradí s celkovým řízením HR oblasti ve výrobní firmě. Někoho, kdo bude pravou rukou ředitele závodu a dalších členů leadership týmu firmy v otázkách týkajících se lidí a firemní kultury. Někoho, kdo má rád změny, je rychlý v úsudku a umí pracovat samostatně. Někoho, komu voní výroba a baví ho řešit s lidmi jejich problémy. Někdo takový u nás najde široký rozsah práce od náboru a výběru zaměstnanců, přes řešení koncepčních a strategických otázek, až po spoluzodpovědnost za to, aby ve firmě pracovali spokojení, motivovaní, kompetentní a vysoce výkonní zaměstnanci. Někdo takový u nás bude mít nekonečný prostor na seberealizaci a prosazování vlastních nápadů. Hledáme prostě někoho, kdo miluje být skutečný

H R   M A N A Ž E R/K A

TAKOVÉMU KANDIDÁTOVI NABÍZÍME:

  • Zajímavou a samostatnou HR generalistickou manažerskou práci
  • Být součástí stabilní a prosperující výrobní firmy a silné finanční skupiny
  • Být členem senior leadership týmu firmy a reportovat přímo řediteli závodu
  • Možnost řídit HR projekty s velkou mírou flexibility, kreativity a zodpovědnosti
  • Být součástí HR týmu Skupiny, konzultovat v ní záležitosti, nabízet inspiraci, ale také ji dostávat
  • Být součástí modernizačních změn
  • Odpovídající motivační ohodnocení a sadu benefitů
  • Pracovní místo v Povrlech

    A NA OPLÁTKU OD NĚJ OČEKÁVÁME:

  • Vytvoření a řízení personální politiky firmy
  • Expertní seniorní poradenství v oblasti lidských zdrojů ostatním členům vedení firmy
  • Plánování a zajišťování lidských zdrojů v potřebné kvalitě a kvantitě
  • Navrhování a zavedení programů na stabilizaci, rozvoj a systematické vzdělávání stávajících zaměstnanců
  • Nastavování a implementaci náborových, odměňovacích, motivačních a hodnotících procesů
  • Zajišťování souladu pracovněprávních dokumentů s legislativou
  • Kalkulaci a sledování osobních nákladů
  • Koordinaci přípravy mzdových podkladů
  • Úzkou spolupráci s vedením MTX Group
  • Samostatné řízení různých HR projektů
  • Vypracovávání pravidelného HR reportingu
  • Zajišťování efektivní firemní komunikace
  • Zastupování firmy v oblasti lidských zdrojů při jednání s třetími osobami
  • Monitoring situace na pracovním trhu a jeho reflektováním ve firemních procesech
  • Spolupráci a jednání s odborovou organizací
  • Spolupráci s HR ve skupině
  • VŠ vzdělání
  • Min 5 let praxe v seniorní HR generalistické pozici ve výrobní firmě
  • Prokazatelnou praxi v hlavních HR procesech (nábor, vzdělávání, rozvoj, odměňování)
  • Vyspělou, samostatnou osobnost a zdatného efektivního komunikátora
  • Vysokou míru vnitřní energie
  • Schopnost komunikovat anglicky na úrovni B1 a výše

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím Váš životopis na e-mailovou adresu: lucie.rakosova@medpovrly.cz nebo na radka.cepelova@medpovrly.cz. Těšíme se na Vás!!!!

Informace týkající se zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách   http://www.medpovrly.cz/cz/o-nas/ochrana-osobnich-udaju.html

TECHNOLOG LISOVÁNÍ

Náplň Vaší budoucí práce:

  • Určování a nastavování výrobních postupů zejména v oblasti lisování
  • Aktivní spolupráce s výrobou při řešení problémů
  • Zajišťování technicko-technologické dokumentace výrobních zařízení
  • Zajišťování popisů jednotlivých výrobních operací včetně kontrolních operací
  • Kontrola a prověřování technologie lisování s cílem stability výroby na základě statistické regulace procesu
  • Aktivní spolupráce s konstrukcí nářadí na zvyšování stability výroby
  • Koordinování změn v technologii výroby
  • Zpracování požadovaných zpráv a stanovisek k daným oblastem výroby
  • Řídit a vyhodnocovat zkoušky zavádění nového výrobku
  • Pravidelně reportovat o průběhu zkoušek včetně vyhodnocení kvalitativních a kvantitativních ukazatelů vedení společnosti

    Co byste měli splňovat:

  • Mít (středoškolské) vysokoškolské vzdělání ideálně hutního či strojního zaměření
  • Práce vhodná i pro VŠ absolventa
  • Být precizní, pečlivý, mít smysl pro detail
  • Obecnou znalost technologie lisování kovů (mosazí)
  • Číst technickou dokumentaci
  • Mít základní znalosti z oblasti tváření kovů za studena
  • Mít logické myšlení
  • Být flexibilní, schopný reagovat na změny
  • Uživatelská znalost PC
  • Znalost anglického jazyka či německého jazyka výhodou

    Co Vám můžeme nabídnout:

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zajímavou, samostatnou a kreativní práci
  • firemní benefity (5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na stravování)

    Termín nástupu: dohodou

    Pokud Vás tento inzerát zaujal, zašlete prosím Váš životopis na e-mailovou adresu:

    Lucie.rakosova@medpovrly.cz

             Telefonní kontakt: Bc. Lucie Rákošová, tel. 475 315 178 (Personální oddělení).

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

  • Provádí obsluhu a údržbu rozvoden společnosti
  • Podílí se na budování a údržbě VN, NN a MN zařízení společnosti
  • Provádí preventivní prohlídky, odstraňuje poruchy na el. zařízení společnosti
  • Připravuje náhradní díly a materiál
  • Udržuje platnou technickou dokumentaci el. zařízení společnosti
  • Dodržuje provozní předpisy společnosti týkající se elektroinstalace

    Co od Vás požadujeme:

  • Odborné vzdělání v oboru silnoproudé nebo slaboproudé elektrotechniky
  • Manuální zručnost
  • Odpovědnost
  • Praxe v oboru minimálně 3 roky podmínkou, Vyhláška 50/78 Sb. - §6

  • samostatnou a odpovědnou práci
  • firemní benefity (5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na stravování a další motivační odměny)

    Termín nástupu: ihned nebo dohodou

             Telefonní kontakt: Bc. Lucie Rákošová, tel. 475 315 187, mobil:  739 534 797

     (Personální oddělení).

  • Měď Povrly a.s.

    Mírová 63
    403 32 Povrly
    Tel.: +420 475 315 111
    E-mail: info@medpovrly.cz