Úvod > Kariéra > Volná pracovní místa

Volná pracovní místa

Měď Povrly a.s. vypisuje výběrové řízení na volnou pracovní pozici

DĚLNÍK LISOVNY

Náplň Vaší budoucí práce:

·         obsluha lisů na výrobu polotovarů z mědi a mosazi

·         obsluha zdvihacích zařízení a vázacích prostředků

·         zanesení informací do interního systému

·         úklid vzniklého odpadu

Co od Vás požadujeme:

·         výuční list

·         praxe na podobné pozici výhodou

·         základní znalost práce na PC

·         manuální zručnost

·         zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost

·         ochotu pracovat ve směnném provozu - 12-ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden)

Co Vám můžeme nabídnout:

·         práci na hlavní pracovní poměr s možností nástupu ihned

·         odpovídající finanční ohodnocení

·         širokou škálu odměn a příplatků nad rámec zákoníku práce

·         5 týdnů dovolené

·         příspěvek na stravování v závodní jídelně

·         příspěvek na penzijní připojištění

·         dobré pracovní podmínky

·         možnost kariérního postupu

Pokud Vás tento inzerát zaujal, zašlete prosím Váš životopis na e-mailovou adresu:

kotlabova@medpovrly.cz

         Telefonní kontakt: Martina Kotlabová, tel. 475 315 187 (Personální oddělení).

Měď Povrly a.s.

Mírová 63
403 32 Povrly
Tel.: +420 475 315 111
E-mail: info@medpovrly.cz