Úvod > Kariéra > Volná pracovní místa

Volná pracovní místa

Měď Povrly a.s. vypisuje výběrové řízení na volné pracovní pozice

DĚLNÍK / DĚLNICE

Náplň Vaší budoucí práce:

  • jednoduchá obsluha stroje na zpracování polotovarů z mědi a mosazi
  • kontrola kvality polotovarů
  • manipilace s ručním paletovým vozíkem
  • zanesení informací do interního systému
  • úklid vzniklého odpadu
  • práce je svým profilem vhodná spíše pro ženy, případně pro pečlivé a trpělivé muže

Co od Vás očekáváme:

  • výuční list
  • praxi ve výrobě vítáme
  • zodpovědný přístup k práci
  • pečlivost, spolehlivost, pracovitost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu - 12-ti hodinové směny - denní/noční - krátký/dlouhý týden
  • základní znalost práce na PC

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci na hlavní pracovní poměr s možností nástupu ihned
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • širokou škálu odměn a příplatků nad rámec zákoníku práce
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dobré pracovní podmínky
  • možnost kariérního postupu

Pokud Vás některý z inzerátů zaujal, zašlete prosím Váš životopis na e-mailovou adresu:

kotlabova@medpovrly.cz

         Telefonní kontakt: Martina Kotlabová, tel. 475 315 178, 739 534 797 (Personální oddělení).